İş Ortaklığı

Satış ve pazarlama odaklı iş ortaklığı yerine müşteri memnuniyetine odaklı, güçlü teknik ve hizmet iş birlikteliği içeren, kararlı ve kesintisiz iş ortaklığı modelini tercih ediyoruz.

Çözümlerimiz ile rakiplerinizden hızlı bir şekilde sıyrılıp ve çok farklı sektörlerde yeni fırsatlar kazanacağınızı düşünüyoruz.

Sınırlı sayıda tuttuğumuz iş ortaklarımızın tüm ürünlerine yoğun yatırımlar yaparak bilgi ve tecrübemizi maksimum düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ve desteğini vermeye devam ettiğimiz teknolojilerde tüm personelimizin tecrübesini arttırarak hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.

7C Yazılım Kurulduğu günden itibaren iş ortaklıkları ile iş geliştirme anlayışı ile hizmet vermektedir. Sahada mutlu müşteri sayısını ve mutlu iş ortağı sayısını her geçen gün artırarak güvenli, karlı satış modelleri ile İş ortakları ile büyümektedir.

7c yazilim iş ortakligi

İŞ ORTAKLIĞI FORMU

İş ortağımız olmak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak talebinizi gönderiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

7C iş ortaklığı form