İster İşinizi Kurun İster İşinizi Büyütün

Sizin ihtiyacınıza en uygun yazılım ya da uygulama nedir? Sadece 2 dakikanızı ayırarak 7C’nin size en uygun ürününü seçin. İster hemen satın alın, isterseniz size özel fiyatlarımız için bizden teklif isteyin.

Neden 7C Software?
20+ Yıllık Deneyim
Sektörel Bilgi Birikimi
Kuvvetli Yazılım Altyapısı
Deneyimli Mühendis Ekibi
Etkili Yazılım Destek Hizmeti
%100 Hizmet Garantisi

Hakkımızda

7C Yazılım İş Bilgi Sistemleri olarak, bilişim sektöründeki deneyimimiz ve geliştirdiğimiz çözümleri katma değerli hizmetlerle daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.

Biz kimiz?

7C Hakkında

Bilişim güvenliği, Dijital dönüşüm ve Raporlama Analiz alanındaki dağıtım ve çözümleriyle pazarda iş ortakları ile büyümeye devam etmektedir.

İş ortaklığı çerçevesinde Türkiyenin öncü ERP yazılımları ile entegre çalışmaktayız. Yazılımlarımızı siz müşterilerilerimize en iyi destek ve hizmeti sunarak ulaştırmak hedefimizidir.

7C Yazılım Teknolojilerinde uluslararası boyutta ağını genişletme amacı ile, yapılanma ve rekabet gücünü arttırmaya odaklanmıştır.

Operasyon

Operasyon

Yeni yapılanmamız sonucunda hizmet kalitemizi ve oluşturduğumuz sinerji ile rekabet gücümüzü arttıracağımıza, teknik bilgi ve birikimimizi daha da üst seviyelere çıkaracağımıza inanıyoruz.

Bu yenilenme ile beraber firmamıza tamamlayıcı kaynak,ürün ve güç sağlayarak pazardaki etkinliğimizi arttırmayı ve sizlerin ihtiyaçlarına daha etkili ve tam kapsamlı çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

CRM

Consumer Relationship Management

Tüm müşteri etkileşimlerinin kayıt ve devamında analiz edilmesi ile elde edilen bilgilerin, ticari süreçleri güçlendirerek gelirlerin artırılmasını hedefleyen uygulamalar bütünü.

Layer 1

text

text

E

W

B

WEB & MOBİL

Web ve Mobil uygulama çözümleri ile işletmenizdeki sorunların çözülmesini, zorlukların aşılmasını sağlar.

ERP

Enterprise Resource Planning

İşletmelerin birincil iş fonksiyonlarını tek bir yerden yönetmelerini sağlayan bir yazılım uygulama sistemidir.

İş Ortaklığı

İş Ortaklarımız ile büyüyerek kanal yapısında kazançlı modelleri her daim ön planda tutmaktayız.