İster İşinizi Kurun İster İşinizi Büyütün

Sizin ihtiyacınıza en uygun yazılım ya da uygulama nedir? Sadece 2 dakikanızı ayırarak 7C’nin size en uygun ürününü seçin. İster hemen satın alın, isterseniz size özel fiyatlarımız için bizden teklif isteyin.

Neden 7C Software?
20+ Yıllık Deneyim
Sektörel Bilgi Birikimi
Kuvvetli Yazılım Altyapısı
Deneyimli Mühendis Ekibi
Etkili Yazılım Destek Hizmeti
%100 Hizmet Garantisi

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini mobil uygulama hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarıyoruz.

Profesyonel Uygulama Süreci

Uygulama

Tasarım Geliştirme

Beğenmiş olduğumuz tasarımları, standartlarını da gözeterek gördüğümüz bütün detayları uygulama arayüzlerine aktarmaya başlıyoruz.

Bu süreçte Android için Google’ın önerdiği detaylara, IOS için Apple’ın önerdiği detaylara dikkat ederek kullanıcı dostu arayüzler oluşturuyoruz.

Uygulama ve Yazılım Geliştirme

Güvenlik, performans ve optimizasyon maddelerini göz önüne alarak en güncel teknolojileri kullanarak mobil uygulama yönetim paneli ve uygulamanızın yönetim paneliyle haberleşeceği web servisleri yazıyoruz.

Güvenlik, performans ve optimizasyon maddelerini göz önüne alarak en güncel teknolojileri kullanarak mobil uygulama yönetim paneli ve uygulamanızın yönetim paneliyle haberleşeceği web servisleri yazıyoruz.

Yayına Alma ve Markete Yükleme

Projenizi bağlı olacağı alan adının gideceği adres olan barındırma alanına Mobil uygulama yönetim panelini kuruyoruz ve gerekli ayarlarını yapıyoruz.

Uygulamalarınızı Android için Google Play Store, IOS için Apple Store size ait olan Geliştirici hesabına yüklüyoruz.

Kurulum Sonrası Destek

Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ek geliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz.

Sorulan Sorular

Mobil Uygulamalar Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Yapılan projeye göre mobil uygulama tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde mobil uygulama tasarım çalışması yaklaşık 3 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; mobil uygulama yönetim paneli çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamına göre değişmektedir. Proje yöneticilerimiz yapılan görüşme kapsamında projenin net süresini belirleyerek bilgi vermektedir.

Mobil Uygulama fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan mobil uygulamaya göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Mobil uygulama kaç dilli olacağı, özel formlar yazılması durumuna göre fiyata yansımalar yapılamtadır.

Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı mobil uygulama üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir.

7c Yazılım olarak Mobil Uygulama sektöründe tüm teknolojik yenilikleri takip ediyoruz. Projelerimizde ağırlıklı olarak Android ve Ios kullanıyoruz.

Müşteri ile bir araya gelerek ilk görüşmeyi sağlanır. İlk görüşmede yapılacak Mobil Uygulama çalışmasını anlamaya, müşteriyi tanımaya çalışırız. Gerekli ön bilgileri, logoyu ve tasarımda kullanılacak görselleri aldıkdan sonra Mobil Uygulama çalışmalarına başlanır. Önce yapılacak mobil uygulama çalışması için sektörel bir araştırma yapılır. Yurt içinde ve yurt dışında aynı sektörde yapılmış çalışmalar bilgi amaçlı incelenir. Daha sonra Mobil Uygulama çalışması ile ilgili ön bilgileride dikkate alarak demo bir mobil uygulama yapılır. Yapılan demo çalışma proje sahibi ile paylaşılır. Yapılan çalışma üzerinden hemfikir olundukdan sonra projeye alt sayfaların tasarım işlemleri ile devam eder. Alt sayfalardan örnekler çıkartılarak müşteri ile paylaşılır Çalışmalar kullanıcı arayüzü yazılım çalışmaları ile devam eder. Mobil uygulama yönetim paneli yazılır. Bir bütün halinde proje müşteriye sunulur. Gerekli onaylar alındıkdan sonra Mobil uygulama test edilir ve yayına açılır. Mail gönderme, google kaydı, harita işlemleri v.s. ayarlar yapıldıktan sonra yayın testleri yapılarak çalışma sonlandırılmış olur.